Natūraliai valo ir drėkina nosį, padeda išvengti nosies užgulimo arba jį palengvinti
„QUIXX®“ šeima
Valo
Drėkina
Atkemša nosį

Hipertoninis vandenyno vandens nosies purškalas

Natūraliai atkemša ir valo nosį peršalus, susirgus gripu arba pasireiškus alergijai

  • Kūdikiams nuo 6 mėn. amžiaus, vaikams
  • Suaugusiesiems
  • Nėščiosioms ir žindančioms motinoms

Izotoninis vandenyno vandens nosies purškalas su alavijų ekstraktu

Kasdienei nosies priežiūrai ir profilaktikai: drėkina ir valo nosį,
padeda nuraminti sausą arba sudirgusią nosies gleivinę

  • Kūdikiams nuo 6 mėn. amžiaus, vaikams
  • Suaugusiesiems
  • Nėščiosioms ir žindančioms motinoms

Hipertoninis vandenyno vandens nosies purškalas su eukaliptų aliejumi

Natūraliai atkemša užgulusią nosį, suteikia gaivumo pojūtį

  • Vaikams nuo 6 metų amžiaus
  • Suaugusiesiems

 

Šią internetinę informacijos tarnybą klientams Lietuvoje sukūrė „BERLIN-CHEMIE AG“, registruota Glienicker Weg 125, 12489, Berlynas, Vokietija. Mūsų interneto puslapiuose suteikiama informacija apie įmonę, produktus ir kitas paslaugas. Visi duomenys buvo kruopščiai patikrinti ir surinkti bei yra nuolat atnaujinami. Nors turinio tikslumas, visuma ir naudojimas mums labai svarbūs, deja, mes negalime prisiimti už turinį jokios atsakomybės, nei tiesiogiai, nei netiesiogiai. Čia pateikiama tik bendra informacija ir ji jokiu būdu nepakeičia medicininės, komercinės ar kitos konsultacijos. Todėl negalima reikalauti kompensacijos už žalą, patirtą tiesiogiai ar netiesiogiai naudojant šiuos interneto puslapius ir juose esančią informaciją.

Jeigu mūsų interneto puslapiuose yra trečiųjų šalių informacijos arba pateikiama nuoroda į ją, tokia informacija neturi būti laikoma mūsų rekomendacijomis. Kadangi mes netikriname tokios informacijos tikslumo ar naudojimo, ar kitokio teisėtumo, suprantama, kad negalime prisiimti už ją jokios atsakomybės.

Programa, jos turinys, duomenys, piešiniai ir kt. yra saugomi pagal autorinių teisių arba pagal kitus pramoninės nuosavybės teisių įstatymus. Dauginti, kopijuoti ir naudoti juos leidžiama tik nekomerciniais tikslais ir privačiam naudojimui.

Be to, visi atitinkamai pažymėti produktų pavadinimai ir kiti šioje interneto svetainėje naudojami žymenys yra registruoti prekių ženklai. Bet koks jų naudojimas leidžiamas tik gavus raštišką „BERLIN-CHEMIE AG“ sutikimą.

Visi šioje interneto svetainėje paminėti „QUIXX“® produktai yra medicinos prietaisai, pažymėti CE ženklu, ir jais leidžiama prekiauti Lietuvoje pagal šalyje galiojančius teisės aktus. Jokia šioje svetainėje skelbiama informacija negali būti laikoma ar suprantama kaip komercinis pasiūlymas, kaip jis yra apibrėžiamas pagal galiojančių civilinių teisės aktų nuostatas.

Prieš naudodami produktą atidžiai perskaitykite prie jo pridedamą informaciją! Pasitarkite su gydytojų ar vaistininku dėl rizikos ir šalutinio poveikio.