QUIXX® nosies priežiūros produktai

Kaip QUIXX® pašalina nosies užsikimšimą?

QUIXX® yra nosies purškalas su Atlanto vandenyno vandeniu ir jame esančiais vertingais mikroelementais ir mineralais. Jis padeda atkimšti nosį ir mažina nosies užgulimą.

Veikimo būdas

Yra du skirtingi būdai, kaip QUIXX® nosies purškalai gali padėti sumažinti nosies užsikimšimą.

„QUIXX® soft“ nosies purškalo ir „QUIXX® baby“ nosies lašų sudėtyje esantys izotoniniai jūros druskos tirpalai taip pat vadinami fiziologiniais, nes juose esantis druskų kiekis yra toks pat, kaip žmogaus kraujyje ir kituose kūno skysčiuose (0,9 proc.). Jie pasižymi drėkinamosiomis ir valomosiomis ypatybėmis ir gali būti naudojami peršalus, nosies gleivinės išsausėjimo profilaktikai.

Hipertoniniai jūros druskos tirpalai, tokie kaip QUIXX® ir „QUIXX® extra“ nosies purškalas, naudojami nosies gleivinės pabrinkimui mažinti dėl osmozės, kuri atlaisvina užsikimšusią nosį. Jų sudėtyje yra 2,6 proc. jūros druskos. Didesnė druskos koncentracija iš pabrinkusios nosies gleivinės šalina vandens perteklių, todėl palengvėja kvėpavimas.

Daugiau faktų apie QUIXX® nosies purškalą


QUIXX® nosies purškalas

Kaip naudoti QUIXX® produktus, skirtus drėkinti ir valyti?

QUIXX® nosies purškalą visuomet naudokite taip, kaip nurodyta instrukcijose. Jei abejojate, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Sužinokite daugiau
Vandenyno vanduo

Vandenyno galia QUIXX® nosies purškaluose

Vanduo yra visų gyvų būtybių gyvybės pagrindas, visa gyvybė į žemę atėjo iš jūrų.

Sužinokite daugiau
Vandenyno vanduo

Daugiau faktų apie vandenį, druską ir osmozę

Visi metaboliniai procesai mūsų kūne priklauso nuo vandens, taip pat toksinų šalinimas per inkstus, žarnyną, odą ir plaučius.

Sužinokite daugiau
QUIXX® pompa

Dėl QUIXX® nosies purškalo pompos ypatybių preparatas yra be konservantų

Sudėtingas mechanizmas, skirtas tinkamai naudoti.

Sužinokite daugiau