DUK

DUK

Kitame skyriuje pateikiami klausimai ir atsakymai apie įvairius skirtingų QUIXX® nosies purškalų naudojimo būdus

Bendrieji klausimai

Kvėpavimas yra svarbiausia gyvybinė funkcija ir daugiausia vyksta per nosį. Priklausomai nuo mūsų aktyvumo, per 24 valandas mūsų nosis filtruoja, drėkina ir sušildo nuo 10 000 iki 170 000 litrų oro, prieš jam pasiekiant plaučius.

Peršalus, sergant gripu, rinitu, sinusitu, rinosinusitu arba alergijos metu nosies gleivinę paveikia uždegimas, ji patinsta ir ima gaminti didelį gleivių kiekį. Nosis užsikemša – gali sutrikti kvėpavimas, uoslė, miegas ir gyvenimo kokybė. Pradedame kvėpuoti per burną, todėl prieš patekdamas į plaučius, oras nefiltruojamas, nedrėkinamas ir nesušildomas. Skirtingi virusai, bakterijos ir teršalai patenka vidun ir gali sukelti papildomų infekcijų ir pažeidimų

Vanduo QUIXX® gaminti imamas iš Kankalio įlankos (Prancūzijoje) 20 km nuo kranto saugomoje jūros teritorijoje, kurią nuolat kontroliuoja Prancūzijos mokslinių tyrimų institutas, tyrinėjantis jūrą (IFREMER).

Šioje vietoje dideli potvyniai sukuria galingas bangas, dėl kurių atsinaujina deguonis, atkuriami mineralai ir mikroelementai.

Ne, QUIXX® sudėtyje nėra konservantų.

Ne, prie QUIXX® jūros vandens nosies priežiūros produktų nepriprantama.

„QUIXX® classic“ nosies purškalas

„QUIXX®–nosies purškalas, kuriame yra Atlanto vandenyno vandens ir didesnė druskų koncentracija, nei esanti nosies gleivinės ląstelėse. Jis atkemša nosį visiškai natūraliai.

QUIXX® veiksmingai mažina nosies gleivinės paburkimą, mažina nosies ir sinusų užsikimšimą, pagerina kvėpavimą per nosį sergant peršalimu, gripu, rinitu, sinusitu ar alergija.

QUIXX® yra vertingų mikroelementų ir mineralų.

Taip, QUIXX® nosies priežiūros produktus galima naudoti ilgą laiką.

Ne, išskyrus lengvą dilgsėjimo jausmą nosyje iš karto įpurškus.

Taip, QUIXX® veikia tik vietiškai ir yra puikiai toleruojamas. Be to, QUIXX® sudėtyje yra visiškai natūralių sudedamųjų dalių ir nėra konservantų.

Taip, QUIXX® nosies purškalas ir „QUIXX® soft“ nosies purškalas gali būti skiriamas 6 mėnesių amžiaus ir vyresniems kūdikiams ir vaikams.

QUIXX® soft

„QUIXX® soft“ nosies purškalas veiksmingai valo nosies kanalą. Laikytis nosies higienos ypač svarbu žiemą, kai sergama įvairiomis virusinėmis infekcijomis.

„QUIXX® soft“ nosies purškalas drėkina nosies gleivinę, todėl labai tinkamas naudoti vietose, kur oras yra išsausėjęs nuo centrinio šildymo arba oro kondicionierių.

Taip, „QUIXX® soft“ nosies purškalą galima naudoti ilgą laiką.

Taip, „QUIXX® soft“ nosies purškalas veikia tik vietiškai ir yra puikiai toleruojamas. Be to, „QUIXX® soft“ sudėtyje yra visiškai natūralios sudedamosios dalys ir nėra konservantų.

Taip, „QUIXX® soft“ nosies purškalas gali būti skiriamas 6 mėnesių amžiaus ir vyresniems kūdikiams ir vaikams.

Ne, iki šiol nėra žinoma apie šalutinį poveikį.

„QUIXX® extra“ nosies purškalas

Kaip ir naudojant QUIXX®, įpurškę galite jausti lengvą dilgčiojimą, taip yra dėl didesnės druskų koncentracijos. Jautriems pacientams eukaliptų aliejus gali sukelti alerginių reakcijų (taip pat dusulį).

„QUIXX® baby“ nosies lašai

Dažniausios nosies užsikimšimo priežastys yra peršalimas ir gripas, tačiau oro kondicionavimas ir sausa aplinka taip pat gali sukelti nosies problemų. Dėl nebrandžios imuninės sistemos kūdikiai labiau linkę į tokias komplikacijas kaip ausų infekcija arba sinusitas, kurios gali išsivystyti kartu su rinitu.

„QUIXX® baby“ nosies lašai skirti kūdikiams nuo pirmosios gyvenimo dienos, tačiau ir vaikai bei suaugusieji, taip pat nėščios ir maitinančios moterys gali naudoti natūralų vandenyno vandens tirpalą.

Nėra pranešimų apie šalutinį poveikį. „QUIXX® baby“ nosies lašai yra labai švelnūs kūdikių ir mažų vaikų nosytėms. Vandenyno vandens tirpalas yra švelnus kaip ašara.

Taip, „QUIXX® baby“ nosies lašus galima naudoti ilgą laiką. Nėra pakartotinio užsikimšimo arba pripratimo rizikos.

Ne, „QUIXX® baby“ nosies lašų sudėtyje nėra konservantų. „QUIXX® baby“ nosies lašų lašintuvo buteliukas sukurtas taip, kad preparatui nereikia konservantų.

Taip, „QUIXX® baby“ nosies lašus galima vartoti su vaistais. Nėra sąveikos su vaistais.

„QUIXX® baby“ nosies lašų galite įsigyti vaistinėje be recepto.