Nuo nosies higienos iki užsikimšimo mažinimo

Kasdienis ir profilaktinis nosies gydymas

Net jeigu jūsų nevargina užsikimšusi nosis, gali būti situacijų, kai jaučiatės nepatogiai. Pavyzdžiui, gali kilti noras valyti ar drėkinti nosį, nes jus veikia užterštas arba nuo kondicionierių išsausėjęs oras.

drėkinantis purškalas padeda jūsų nosiai

Ypač gleivines džiovina šildomas oras. Sausų gleivinių barjerinė funkcija yra nepakankama, todėl padidėja nosies simptomų rizika. Tokiu atveju ypač svarbu vartoti pakankamai skysčių, kad išvengtumėte gleivinių išsausėjimo. Padėti gali reguliarus vėdinimas, taip pat drėkinamojo purškalo, tokio kaip „QUIXX® soft“, naudojimas. Tai gali veiksmingai sumažinti nosies simptomų, tokių kaip sekrecija arba užsikimšusi nosis, riziką ir padėti išvengti peršalimo.

Peršalimo profilaktika

Rudenį ir žiemą yra keletas paprastų elgesio priemonių, kurių laikantis galima sumažinti tikimybę peršalti.

Dažnas rankų plovimas yra geriausias būdas išvengti infekcijos. Taip yra todėl, kad dažniausiai infekcijos kelias prasideda nuo rankų.

Grynas oras ir dienos šviesa lauke gali palaikyti jūsų imuninę sistemą. Svarbu, kad tinkamai apsirengtumėte. Geriausia drabužius sluoksniuoti, kad būtų galima palaipsniui nusirengti, jei pasidarytų per šilta. Venkite suprakaituoti, nes drėgni drabužiai greitai atvėsina kūną, taigi galite peršalti.

produkto rekomendacija


„QUIXX® soft“ nosies purškalas

„QUIXX® soft“ nosies purškalas yra paprastas ir patogus.
„QUIXX® soft“ nosies purškalas švelniai valo nosies
ertmes ir drėkina nosies gleivinę.

Sužinokite daugiau