QUIXX® sveikatos gairės

Geresnis jūsų kūdikio miegas

Naujagimiai miega, kai pavargsta, o atsibunda, kai išalksta. Iki trečio savo gyvenimo mėnesio jie negali atskirti dienos nuo nakties. Tačiau galite padėti savo vaikui sukurdami gerą ir amžių atitinkantį miego grafiką. Toliau pateikiame kelias idėjas.

Pavyzdžiui, galite pagerinti kūdikio savijautą, tvirtai suvyniodami jį į antklodę. Pirmaisiais savo gyvenimo mėnesiais kūdikiui nereikia erdvės judėti, o artimas kontaktas leidžia jam jaustis saugiai.

Norėdami pailginti nakties miegą, galite padėti kūdikiui anksti pradėti skirti dieną nuo nakties. Leiskite kūdikiui dieną miegoti šviesiame kambaryje su normaliu triukšmu fone, o naktį – tamsoje ir beveik tyloje. Naktį turėtumėte keisti sauskelnes tik tada, kai jos tikrai šlapios.

Maždaug nuo šeštos savaitės galite bandyti pratinti kūdikį prie tam tikros kasdienės rutinos. Dviejų valandų taisyklė sako, kad turėtumėte guldyti savo vaiką į lovą, kai praeina dvi valandos nuo tada, kai jis pabunda. Nuo šešto mėnesio kūdikiui nebereikia maisto naktį. Nuo tada valgymo ir miegojimo laikas turėtų būti reguliarus.

Vyresniems kūdikiams patariama valandą prieš miegą visuomet užsiimti ta pačia veikla. Pasidžiaukite paskutinėmis minutėmis prieš einant miegoti, pavyzdžiui, prisiglauskite arba padainuokite.

Miegamasis turėtų būti gerai išvėdintas ir ne per šiltas. Jeigu oras yra sausas arba kūdikis peršalo, „QUIXX® baby“ nosies lašai gali padėti jam laisviau kvėpuoti.