QUIXX® sveikatos gairės

Mėgaukitės pavasariu – būdai, kaip gerai jaustis žydėjimo laikotarpiu

Alergijų pasireiškia, kai imuninė sistema nekenksmingas medžiagas, tokias kaip žiedadulkės, atpažįsta kaip žalingas. Rožių ir kitų ryškiai žydinčių augalų žiedadulkės retai sukelia alergijos simptomus, o žolių, medžių ir piktžolių žiedadulkės yra pagrindiniai alergijos trigeriai. Reaguodamas kūnas išskiria histaminus, kurie atsakingi už uždegimu pasireiškiantį atsaką nosies oro takuose ir sinusuose. Žinodami, kaip įvyksta alergija, galite valdyti ir sumažinti simptomus.

Kiekvienas augalas turi specifinį apdulkinimo laikotarpį. Nors klimatas ir oras turi didelę įtaką žiedadulkių skaičiui ore, apsidulkinimo laikotarpis nekinta:

  • medžiai pavasarį apsidulkina pirmieji;
  • žolės apsidulkina nuo vėlyvo pavasario iki vasaros vidurio;
  • piktžolės apsidulkina vasaros pabaigoje ir ankstyvą rudenį.

Jei kūdikis kenčia nuo alergijų žydėjimo periodu, turėtumėte vengti papildomos naštos imuninei sistemai, vengdami maisto, kuris yra potencialus alergenas.

Kai dėl alergijos užsikemša nosis arba kyla sinusų infekcija, nosies ir sinusų praplovimas gali palengvinti būklę. Tokie produktai, kaip „QUIXX baby“ nosies lašai, izotoninis jūros vanduo, pašalina dirginančias daleles.