QUIXX® sveikatos gairės

Kaip apsaugoti kūdikį peršalimo ir gripo laikotarpiu?

Jūsų kūdikis turėtų būti apsaugotas nuo peršalimo ir gripo virusų. Visi peršalimo ir gripo virusai plinta lašeliniu būdu, pavyzdžiu, čiaudint, kosint arba fizinio kontakto metu. Tam, kad kuo labiau apsaugotumėte kūdikį, turėtumėte laikytis toliau pateiktų patarimų.

Bakterijos ir virusai nuo rankų per burną, nosį ar akis lengvai gali patekti į gleivines. Būtina reguliariai plauti rankas su muilu ir šiltu vandeniu, ypač prieš ruošiant maistą.

Virusai ir bakterijos dažnai randami ant durų rankenų, kriauklių maišytuvų ir šviesos jungiklių. Ten jie patenka nuo rankų. Sergant gripu šie paviršiai turėtų būti reguliariai valomi dezinfekciniu tirpalu.

Čiaudėdami ir kosėdami visuomet prisidenkite servetėle. Išsišnypštę nosį, iškart išmeskite panaudotą servetėlę į šiukšlių dėžę ir nusiplaukite rankas.

Šaltojo sezono metu namai gali būti saugiausia vieta norint apsaugoti kūdikį nuo virusų. Jei išeinate iš namų, laikykitės saugaus atstumo nuo čiaudinčių ir kosinčių žmonių. Jei įmanoma, venkite didelės minios.

Vėdinimas tris ar keturis kartus per dieną po dešimt minučių pagerina vidaus klimatą. Drėgmė saugo burnos ir nosies gleivines nuo išsausėjimo ir padaro jas atsparesnes.

Pirmaisiais gyvenimo mėnesiai geriausia – motinos pienas. Jame yra baltymų, saugančių nuo žalingų bakterijų (lizocimo), ir antikūnų, saugančių nuo bakterijų ir virusų.

Jei vis tik jūsų kūdikis peršalo: kasdienė priežiūra su „QUIXX® baby“ nosies lašais padeda gydant rinitą ir pagerina jūsų kūdikio savijautą.